W dniu 06.12 w Poznaniu odbyła się uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik Roku 2022″. Konkurs kierowany jest do osób cechujących się entuzjazmem i pasją do pracy, mobilizowaniem innych do działania poprzez swoją pracę i postawę, rozwijających swoje zainteresowania a także będących autorytetem w środowisku lokalnym. Z dumą informujemy, że członek naszego Cechu, właścicielka cukierni PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze, Pani Kamila Kowalska zdobyła II miejsce w kategorii „Wielkopolski Mistrz Roku 2022”! W tym dniu właścicielom cukierni towarzyszyła reprezentacja naszego Cechu w osobie Starszego Cechu Pana Macieja Całki oraz Dyrektor Biura Pani Magdaleny Figas. Galę uświetniły pokazy artystyczne, które wraz z oprawą muzyczną sprawiły, że wydarzenie miało niesamowity klimat.  W świąteczną atmosferę wprowadził wszystkich gości występ Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki UMWW Pani Doroty Kinal. Gratulujemy wszystkim laureatom oraz wyróżnionym a Pani Kamili Kowalskiej życzymy dalszych sukcesów!

Film z wręczania nagrody dla Pani Kamili Kowalskiej można obejrzeć klikając w link poniżej:

Foto: własne